KURSY RYSUNKU DLA DZIECI 🇵🇱🇬🇧

Zajęcia z rysunku dla dzieci w szkole rysunku Sealart powstały z myślą o dzieciach, które planują w przyszłości zostać zawodowymi architektami, artystami lub grafikami. Nauka rysunku w naszej szkole odbywa się poprzez poznanie wszystkich zasad i technik rysunkowych. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalny program polegający na nauce rysowania, malarstwa oraz grafiki komputerowej.

ZOBACZ

KURS RYSUNKU NA ARCHITEKTURĘ 🇵🇱🇬🇧

Kurs rysunku na architekturę w szkole rysunku Sealart powstał z myślą o osobach, które planują zdać egzaminy na wydział architektury i zostać w przyszłości zawodowymi architektami. Nauka rysunku w tym kursie polega na przygotowaniu kandydatów do wszystkich etapów egzaminów z rysunku na uczelniach architektonicznych. Podczas kursu odbywają się także darmowe symulacje egzaminów.

ZOBACZ

KURS RYSUNKU NA ASP 🇵🇱🇬🇧

Kurs rysunku i malarstwa na ASP w szkole rysunku Sealart powstał z myślą o osobach, które planują przygotować się do egzaminów na uczelnie artystyczne i w przyszłości zostać zawodowymi artystami. Nauka rysunku i malarstwa podczas kursu polega na przygotowaniu kandydatów do egzaminów z rysunku i malarstwa na uczelnie artystyczne oraz na stworzeniu teczki prac. Kurs ASP obejmuje także zajęcia z modelem.

ZOBACZ

KURSY GRAFIKI 🇵🇱🇬🇧

Kursy grafiki w szkole rysunku Sealart powstały z myślą o osobach, które planują w przyszłości zostać zawodowymi grafikami. Kursy polegają na nauce digital paintingu oraz programów graficznych 2D i 3D. Kursy grafiki prowadzone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy obejmują także przygotowanie kandydatów na studia graficzne do wszystkich egzaminów. Sprzęt komputerowy zapewnia Sealart

ZOBACZ

Zapisy do nowych grup!

E-mail: kontakt@sealart.pl

Dlaczego My ?

SealART szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o pasjonatach jak również hobbystach rysunkowych! To właśnie u nas znajdziesz szeroką gamę technik rysunku, malarstwa oraz ogromną różnorodność zajęć. W naszej ofercie kursów znajdują się lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla dzieci prowadzimy kurs: mały architekt, mały artysta i mały grafik. Dla młodzieży i dorosłych kursy: przygotowujące na architekturę, ASP, hobbystyczne oraz grafiki. Każdemu z naszych kursantów staramy się przybliżać zasady oraz różnorodne metody rysunkowe możliwie w jak najbardziej czytelny sposób. Dlatego też każdy uczestnik warsztatów dostaje specjalistyczne materiały, które pokazują jak krok po kroku dotrzeć do zamierzonej fazy rysunku. W zależności od rodzaju kursu warsztaty charakteryzują się olbrzymią różnorodnością tematów oraz technik jakimi się posługujemy. Nasze zajęcia rozpoczynamy od przybliżenia najważniejszych zasad, teorii oraz metod którymi posługujemy się analogicznie do danego wątku. Sealart to nie tylko placówka oferująca rozmaite warsztaty rysunkowe. Zajęcia Mały Grafik oraz Digital Painting przeznaczone są dla przyszłych kandydatów na grafikę oraz hobbystów. Kursy graficzne mają na celu sprawne przygotowanie do zawodu, egzaminów na studia a także poszerzenia wyobraźni przestrzennej oraz naukę tworzenia własnych ilustracji, plakatów, postprodukcji zdjęć. Nasz program jest autorskim dziełem naszych prowadzących. Kurs składa się na wiele faz dydaktycznych, warsztaty prowadzone są na tabletach graficznych w programie Adobe Photoshop. Zajęcia rozpoczynają się od przybliżenia podstaw programu m.in.: tworzenia nowego dokumentu, objaśnienia podstawowych funkcji przybornika programu, wyboru pędzli i kolorów, zapoznania z metodą pracy na warstwach. Dalsze części kursu opierają się o różnorodną tematykę m.in.: kursanci tworzą ilustrację fantasy, rysują elementy natury ożywionej, pejzaże, postaci oraz obiekty architektoniczne. To co nas wyróżnia to program, który został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty!  Jeżeli więc wybierasz się na studia architektoniczne lub artystyczne, chcesz nauczyć się rysować lub jesteś hobbystą i chcesz doskonalić swój “warsztat” jesteśmy szkołą właśnie dla Ciebie!

#sealart #szkolarysunku #kursrysunku #naukarysunku #rysunekdladzieci #kursrysunkudladzieci #zajęciazrysunku #kursnaasp #akademiasztukpięknych #kursnaarchitekturę #digitalpainting #kursgrafiki #malarstwo #kursmalarstwa #architektura #bielany #wilanow #legionowo #warszawa

Dobre wyniki

Nasi kursanci otrzymują dobre wyniki w egzaminach na studia.

Doświadczona kadra

Naszymi wykładowcami są rysownicy, architekci i artyści oraz studenci PW i ASP.

Darmowe zajęcia

Nasz szkoła rysunku daje możliwość uczęszczania w wielu darmowych zajęć

Rodzinna atmosfera

W naszej szkole rysunku zajęcia prowadzone są w miłej i rodzinnej atmosferze.

Elastyczność terminów

Nasza pracownia otwarta jest każdego dnia, dzięki temu daje dużą elastyczność w wyborze terminu zajęć.

Indywidualne zlecenia

Zajmujemy się rysowaniem i malowaniem na imprezach a także wykonywaniem prac na indywidualne zamówienie klienta.

Sklep plastyczny

Na miejscu znajduje się sklep plastyczny, w którym każdy może zaopatrzyć się w materiały.

Szybki rozwój

Oferujemy nową jakość kształcenia, jesteśmy najszybciej rozwijająca się pracownią w Warszawie!

Wiele placówek

Nasza szkoła rysunku posiada wiele placówek.

Nasze lokalizacje

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej