O NAS

   SealART to profesjonalna szkoła rysunku i malarstwa przeznaczona dla każdego. Zajęcia prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW i ASP. Nasze kursy przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. To właśnie u nas znajdziesz szeroka gamę technik rysunku, malarstwa oraz ogromną różnorodność zajęć. Każdemu uczniowi poświęcamy 100% uwagi i nikt nie może czuć się u nas zaniedbany. Nasza pracownia czynna jest każdego dnia. Zapisując się na kurs, dajemy możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach. Jeśli wybierasz się na studia architektoniczne, chcesz nauczyć się rysować lub jesteś hobbystą i chcesz doskonalić swój „warsztat” jesteśmy kursem właśnie dla Ciebie!

Dlaczego My?

1) Kurs rysunku prowadzony jest przez profesjonalną, doświadczoną kadrę. Naszymi wykładowcami są zawodowi rysownicy, architekci i artyści oraz studenci PW i ASP.

2) W naszej szkole rysunku zajęcia prowadzone są w miłej i rodzinnej atmosferze.

3) Sealart szkoła rysunku oferuje szeroką gamę różnorodnych zajęć:

– kurs rysunku dla kandydatów na PW, SGGW oraz ASP
– kurs rysunku dla dzieci: mały architekt, mały artysta, mały grafik
– kursy indywidualne
– kursy hobbystyczne
– kursy po angielsku (english drawing)
– grafika komputerowa / digital painting

4) Nasz szkoła rysunku daje możliwość uczęszczania w wielu darmowych zajęciach (różnorodne plenery, rysowanie sci-fi, rysowanie flamastrem, kurs rysowania samochodów itp.)

5) Nasz program został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty

6) Nasza pracownia otwarta jest każdego dnia, dzięki temu daje dużą elastyczność w wyborze terminu zajęć.

7) Na miejscu znajduje się sklep plastyczny, w którym każdy może zaopatrzyć się w materiały oraz artykułu niezbędne do rysowania i malowania.

8) Sealart szkoła rysunku posiada placówki na Bielanach, Białołęce, Legionowie, Woli i Wilanowie.

9) Nasi kursanci osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach na studia.

10) Oferujemy nową jakość kształcenia, jesteśmy najszybciej rozwijająca się pracownią w Warszawie!